سفارش ساخت طراحی سایت وردپرسی و تخصصی

خدمات بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

یکی از خدمات شرکت سئو جامپر ، بهینه سازی و افزایش سرعت سایت های وردپرسی است. این خدمات مخصوص سایت های وردپرس هست و برای سایت های برنامه نویسی شده ارائه نمیشود. 

سرعت سایت یکی از مهم ترین مسائل در سئو تکنیکال میباشد به طوریکه با یک سرعت نامناسب شما در خیلی از نتایج گوگل نمایش داده نمیشوید . گرچه سرعت به تنهایی در سئو سایت دخیل نیست اما پیش نیاز سئو محسوب میشود.

سایت های زیادی برای سنجش سرعت سایت وجود دارند اما دو سایت مهم و مرجع برای سنجش سرعت سایت که ما برای خدمات بهینه سازی سرعت سایت آنها را ملاک قرار میدهیم عبارتند از :

1- گوگل پیج اسپید

2- جی تی متریکس 

خدمات افزایش سرعت سایت برای نسخه های موبایل و نسخه های دسکتاپ انجام میشود. این خدمات به گونه ای صورت میگیرد که علاوه بر صفحه اصلی سایت، سرعت تمام صفحات سایت شما در موبایل و دسکتاپ افزایش پیدا کند . این خدمات مخصوص سایت های وردپرسی می باشد.

خدمات افزایش سرعت سایت

برای افزایش سرعت سایت شما، خدمات زیر ارائه می شوند که در نهایت با بهینه سازی های زیر سرعت سایت های وردپرسی افزایش پیدا میکند. 
  • خدمات بهینه سازی کد های css سایت به منظور افزایش سرعت سایت
  • خدمات بهینه سازی کد های جاوا به منظور افزایش سرعت سایت
  • خدمات بهینه سازی عکس های سایت برای سرعت بیشتر 
  • کم کردن رکویست های قالب برای افزایش سرعت سایت
  • رساندن سرعت سایت به گرید A جی تی متریکس و بالای 90 درصد در گوگل پیج اسپید  
  • مینی فای کردن کدهای سایت به منظور کم کردن حجم اولیه سایت و درنتیجه افزایش سرعت 
 

پل ها و قیمت خدمات افزایش سرعت سایت وردپرسی

این خدمات در دو پلن ارائه می شود

  • پلن اول سرعت سایت شما  تا گرید B در جی تی متریکس و یا تا 70 درصد در گوکل پیج اسپید ، افزایش پیدا میکند. هزینه پلن اول خدمات افزایش سرعت سایت برای سایت های وردپرسی  مبلغ 1.500.000 تومان می باشد.
  • پلن دوم خدمات افزایش سرعت سایت : در این پلن سرعت سایت شما به گرید A جی تی متریکس و یا تا 90 درصد گوگل پیج اسپید می رسد. هزینه خدمات در این پلن مبلغ 2.000.000 تومان می باشد. 

لازم به ذکر است که در هردوی این پلن ها خدمات  افزایش سرعت سایت در نسخه موبایل و در نسخه دسکتاپ انجام می شود.  

خدمات طراحی سایت

نمونه کارهای افزایش سرعت سایت